Roborobo

 • Akıl Treni Roborobo Programı

  Öğrenme sistemimiz her öğrenciyi ayrı ayrı önemseyerek, sınıfın ilerlemesine kolayca ayak uydurabilecek şekilde tasarlandı. Eğitmenler öğrencilerle birlikte her hafta bir robot yaparak ve yaptıkları robot üzerinden çeşitli projeler sergileyerek öğrencilerin yaratıcılığını ve uygulama yeteneğini geliştirirler.Başlangıç SeviyesiBu kurs öğrencilerin ilk robotlarını yapma süreçlerinde, basit robot montaj bilgisini kazandırır ve elektrik elektronik yapısının prensiplerini öğretir. Öğrenciler ayrıca LED, Zil, DC Motor gibi birçok bileşeni ve sensörlerin basit fonksiyonlarını öğreneceklerdir. Robot montajı dışında, robotlarını programlamayla doğrudan kumanda edebilecekler.

  Orta Seviye
  Bu kurs başlangıç düzeyindekilerin mantıksal düşünme yeteneğini ve hayal gücünü geliştirmesine yardımcı olur. Ayrıca, robot bilimi alanında yaygın olarak kullanılan servo Motor ve Kızılötesi sensörün çeşitli uygulamaları da bu kursta öğretilecektir.

  İleri Seviye
  Bu kursta öğrenciler robotlarını geliştirmek ve onlarla oynamak için birlikte çalışacaklar. Bu süreç dayanışma ruhunu geliştirmeye yardımcı olmaktadır. Öğrenciler yeni geliştirilen yüksek-hızlı DC Motor ve çeşitli sensör tahtalarıyla büyük motorları birleştirme yeteneğine sahip olacaklardır.

  roborobo1        roborobo2          roborobo3         roborobo4

  Profesyonel Seviye 1
  Bu kurs, gücü uzun süre destekleyebilen arabirim tahtası kullanan daha büyük ve daha karmaşık robotları birleştirme ve kullanma üzerinedir. Öğrenciler ayrıca robotun çeşitli hareketlerini yapmak için sektörde yaygın olarak kullanılan servo motoru da kullanacaklar. Ayrıca, kursta öğrendiklerini derinleştirmek için, her bölümde bir çok ilginç görevler tasarladık.

  Profesyonel Seviye 2
  Bu kurs öğrencilerin robot montajı ve kontrolü sağlayan program üzerine bildiklerini ve anladıklarını derinleştirmelerine yardımcı olur. Öğrenciler ayrıca değişken çipler, fonksiyon çipi vb. gibi çipleri ve karmaşık aritmetik işlemleri nasıl yapacaklarını kavrayacaklardır.

   
  Roborobo Sertifikalar
   
  cer1      cer2      cer3      cer5     cer4
   
   
 • Roborobo Video

  Roborobo Galeri

hogan outlet golden goose outlet nike tn pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher pandora outlet pandora outlet pandora outlet pandora outlet pandora outlet