Hakkımızda

Akıl Treni, Verda Eğitim Danışmalık A.Ş.’ye ait yeni nesil “Öğrenci Gelişim Merkezleri”dir.
Verda Eğitim Danışmanlık A.Ş. 2011 yılında Türkiye genelinde Sorobanworld ve Rakun Mental markalarıyla 85 yetki merkezinin oluşumunu gerçekleştirmiştir. Sorobanworld için İzmir Genel Merkez yapısı, Rakun Mental için ise İstanbul Merkez yapıları kurulmuştur.Alanında 526 noktaya ulaşmayı başaran Verda Eğitim A.Ş. 2012 yılı sonunda İzmir Bornova ve İstanbul Beylikdüzü’nde Brain Fit Studio Zihin Gelişim Merkezlerini inşa etti.Verda Eğitim ve Danışmanlık A.Ş. tüm kurumlarını fiziki mekandan kullanılan materyallere kadar anahtar teslim olarak kendi üretim birimlerinde hazırlar ve son kullanıcıya hazır hale getirir. Verda Eğitim Danışmanlık A.Ş. ile anlaşma yapmış olan gerçek veya tüzel kişilerin programlar içerisinde kullanacakları tüm yayın ve materyaller AR-GE ve Eğitim Ekibi tarafından hazırlanarak kullanıma hazır hale getirilir. Kurulduğu günden bugüne 65.000 öğrenciye ulaşmayı başaran Verda Eğitim Danışmanlık A.Ş., Akıl Treni Öğrenci Gelişim Merkezleri ile aynı yapı altında birden fazla programı planmış ve bu programların oluşumunda öğrenciyi bir üst öğretime veya sınava hazırlamak yerine, kişisel ve zihinsel gelişimi sağlayarak hem derslerinde köklü ve kalıcı başarılara ulaşmayı, hem de sosyal gelişimi hedeflemiştir.

İzmir ve İstanbul’daki yapılardan sonra Akıl Treni Öğrenci Gelişim Merkezleri için merkez yapı Muğla seçilmiş ve örnek yapı Fethiye’de kurulmuştur. Akıl Treni Öğrenci Gelişim Merkezleri Projesi’nde Türkiye genelinde kurulacak olan tüm yapılar örnek yapı standartlarına uygun olarak Verda Eğitim Danışmanlık A.Ş. tarafından oluşturulur. Kurumlarda çalışacak olan eğitimcilerin eğitimleri Master Eğitmen kadromuz tarafından verilir, yayın materyalleri firmamız tarafından tedarik edilir. Tüm yetki merkezlerimiz Genel Merkez tarafından denetlenir.

hakkimizda2
imagessshak
hakkimizda2
hogan outlet golden goose outlet nike tn pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher pandora outlet pandora outlet pandora outlet pandora outlet pandora outlet