Eğitim Takvimi

Akıl Treni Eğitim Programı Takvimi

 egitimtakvimi4
 

Singapur Matematiği

”Problemler Artık,Problem Değil”İlk 6 seviye için 2 – 2.5 yıl aralığında süren  program 8 aylık dönemler halinde verilir.Singapur matematik eğitimi alacak öğrenciler öncelikli olarak mental aritmetik programının ilk seviyesini almaları ya da almış olmaları gerekmektedir.
Haftada 3 saat olarak belirlenmiş olan Singapur Matematiği Dersleri
1 er saat ya da 1.5 saatlik dilimler halinde alınır.

 Fast ForWord İngilizce Programı
” Günde 50 Dakika, 4 Ayda 500′ü Aşkın Kelime Öğrenimi
Türkçe Günlük Konuşma Dili 200 Kelime’den Oluşuyor”Hergün 50 dakika online ortamda eğitim gerektiren programın 3 günlük online eğitim kısmı Merkezlerimizde, diğer saatler de evde çalışılır. Gramer Eğitimleri haftada 2 saat olarak merkezlerimizde uzman eğitimciler tarafından verilir.

 El Yazısı Geliştirme Programı
”Hem Çok Daha Hızlı,Hem de Çok Daha Güzel Yazacaksınız”Yazı geliştirme programı toplamda 12 hafta 24 seanstan oluşur. Öğrenciler programa haftada 2 ayrı gün 1 seans olarak katılırlar. Her seans 50 dakika sürer. Program içeriği 4 ayrı etkinlikten oluşmaktadır. Her etkinlik ortalama 6-9 dakika sürmektedir. Her seansa maksimum 6 öğrenci katılabilir. Program materyalleri ve etkinlikler en fazla 6 öğrenciye göre programlanmıştır.

Play Attention
”Başarıya Giden Kapıyı Arala”8 aylık dönem içerisinde ,Her hafta tek saat olarak planlanmıştır.

X-Class
”Düşünceleriniz Onları Harekete Geçirecek”2 yıllık program olan X- CLASS 3 ayrı bölümden oluşuyor. Roborobo programı hafta da 2 saat olarak düzenlenmiş olup, artı bir ve artı 30 dakikalık ek saatlerle öğrencilere Mind Flex ve Star Wars Force Trainer uygulamaları yaptırılıyor.

Hızlı Okuma
”Anlayarak Hızlı Okuma”8 haftalık bir program olan Hızlı Okuma Eğitimi haftalık 40+40 olarak 2 ders saati ile verilmektedir.

Hafıza Teknikleri / Dikkat Geliştirme

”Hafızanızı Güçlendirin”8 haftalık bir program olan Hafıza Teknikleri Eğitimi, Her hafta için 2 ders saati olarak planlanmış olup, ders saatleri 40 dakikadır.

Mental Aritmetik

”Abaküs Temelli Zihin Geliştirme Programı”8 Aylık program olan Mental Aritmetik Programı haftada 3 saat olarak alınmakta.Öğrenciler isterse birer saat olarak almış oldukları programın 1.5 saat üzerinden 2 gün uygulanması da mümkün. Toplama ve Çıkartma işlemleri için ilk dört ay kullanılırken, diğer 4 ay da çarpma ve bölme eğitimleri görülüyor.

Mandala

”Kendi İç Dünya’nın Derin Dinamiklerini Keşfet”Mandala çalışmaları başlangıç seviyesinde haftada 1gün 1`er saatlik programlarla uygulanırken orta seviyede bu saat aralığı 2 saat ve ileri seviyede 3 saate çıkmaktadır.

Etüt

”Aklın Yolu 1”Akıl Treni Etüt Merkezleri Etüt Programı İl ve İlçelere göre farklılık göstermektedir. Etüt Programı için size en yakın Merkezimizi şubelerimiz bölümünden seçerek arayabilir yada 444 4 619 numaralı telefonumuzdan sizi aramaları için talepte bulunabilirsiniz.

Drama

”Drama İle Hayata Başka Bir Göz İle Bakın”Yaz dönemi uygulamaları içerisinde yer alan Drama Eğitimi eğitim saat planlaması Mayıs ayı sonu itibari ile belirlenecektir.

Özel Ders
”Özel Ders İle Bire Bir Öğrenme”Size En Yakın Akıl Treni Etüt Eğitim Merkezi ya da Öğrenci Gelişim Merkezini arayarak bilgi alabilirsiniz.
hogan outlet golden goose outlet nike tn pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher pandora outlet pandora outlet pandora outlet pandora outlet pandora outlet